Shim K-TECH SH10-2120 21x0.20x10ID
21x0.20x10ID SHIM** Več informacij
Na zalogi v centralnem skladišču. Dobava 6-9 dni.
Opis in parametri
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.