Ring shim K-TECH SH20-2220 (22.00x0.20x20.00)
22x0.20x20ID RING SHIM** Več informacij
7-10 dni
(kos)
Primerjaj
Navadenih v kategorijah:     Deli za nastavitev K-TECH
Opis in parametri
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.