FF Spring perch preload spacer K-TECH SDEFSP025 (par) 28/32x2.50mm
FF SPRING PRELOAD SPACER (Pair) 28/32x2.50mm Več informacij
7-10 dni
(kos)
Primerjaj
Navadenih v kategorijah:     HPTP K-TECH
Opis in parametri
Front Fork Spring Preload Spacer
Spring preload spacers that fit behind the spring perch, 28.00mm internal diameter. Available in 2.50mm, 5.00mm & 10.00mm heights.